ساخت استخر | هزینه و مراحل ساخت استخر خانگی

ساخت استخر خانگی


ساخت استخر در خانه، ویلا، باغ و یا هرجای دیگری یکی از آرزوها و خواسته های شهروندان و مسئولان است. امروزه ساخت انواع استخر برای کاربری های گوناگون به راحتی و با صرف هزینه به صرفه قابل انجام است.

درباره استخر

آب مایه زندگی و اکسیر حیات ماست. که بعد از هوایی که تنفس می کنیم، مهم ترین عامل در تداوم زندگانیست. در عین حال استخر یکی از مواردی ست که ماده ی اصلی در بهره برداری از آن، آب می باشد.

استخر الهام گرفته از دل طبیعت، اما یک سازه ی مهندسی شده است. که برای موارد بسیار گسترده ای شامل شنا کردن، آب درمانی، کشاورزی، تفریحات آبی و بسیاری از موارد دیگر مورد استفاده قرار می گیرد.

پیش نیازهای ساخت استخر دلخواه

طراحی و ساخت یک استخر ایده ال، مستلزم نیروی کار متخصص، با تجربه و مهارت کافی در این زمینه می باشد. شرکت طراحی استخر آبشار با کادر مجرب و نیروی متخصص خود، آماده همکاری برای ساخت، طراحی و بازسازی تمامی انواع استخر های موجود در بازار جهانی امروز، می باشد.

آبشار با سال ها تجربه حرفه ای در زمینه طراحی، ساخت و احداث انواع استخر در خدمت شماست. طراحی دلخواه و مطابق با سلیقه ی شما، استخر های ساخته شده و محیط جدید را منحصر به فرد خواهد ساخت.

آبشار استخر معتقد است که باید در تمام مسیر حرفه ای عمل کرد. تا در انتهای کار، ما در تمامی مراحل اجرای پروژه، بدون توجه به اینکه چقدر بزرگ یا کوچک است، از ابتدا تا انتها، نهایت تلاش و دقت را اعمال می کنیم.

البته که با داشتن رقبا در عرصه طراحی استخر، تیم مجرب آبشار استخر، با طراحی ایده ال، خدمات ساخت و ساز و نظارت سازمان یافته، به راحتی حرف اول را می زند. در واقع به این صورت است که کیفیت کار، تضمین نام بوده و اعتبار می افریند.

اجازه دهید مشاوران و مهندسان ما شما را در مسیر گزینش و ساخت استخر مورد نظرتان، با توجه به نیاز های مدنظر، یاری دهند.

بدون شک لذت بردن از یک استخر اختصاصی در حیاط خلوت می تواند لحظات بی نهایت دلپذیری را رقم بزند.

ساخت استخر شگفت انگیز خود را به ما بسپارید. یک استخر منحصر به فرد برای شما، دوستان و خانواده تان.

مراحل ساخت انواع استخر از نظر کاربری

ساخت استخر روباز

ساخت استخر روباز

استخرهای روباز می تواند در مکان هایی مانند حیاط ویلا، محوطه بام ساختمان، تراس خانه ها و همچنین استخر عمومی روباز برای استفاده از نور و گرمای خورشید، کاربرد داشته باشد.

مسلما داشتن یک استخر زیبا در محوطه حیاط ویلا، می تواند ان را به مکانی خاطره انگیز و ایده ال تبدیل نماید. اما نکته قابل توجه اینکه، انتخاب محل ساخت استخر روباز، با در نظر نگرفتن محدودیت های محیطی و نقشه ی کلی فضای اطراف، قابل بررسی و اجرا می باشد.

همچنین استخرهای روباز با طراحی منحصر به فرد، جذاب و قابل توجه محیط اطراف خود نیز همراه هستند.

ساخت استخر سرپوشیده

ساخت استخر سرپوشیده

استخرهای سرپوشیده نیز به همراه مزیت های بیشماری که دارند، با طراحی نورپردازی حرفه ای، گزینش رنگ فضا، و طرح های سنگ ها و کاشی های مورد نیاز، می تواند فضایی کاملا مطابق با سلیقه و رویای شما طراحی و ساخته شود.

یکی از امتیاز های استخر سرپوشیده آنکه در هر زمانی از سال و با هر شرایط آب و هوایی قابل استفاده است. زیبایی و جلوه خاصی به طراحی فضای شخصی شما می بخشد. و همچنین محدودیت حفظ محرمیت را نیز ندارد.

ساخت استخر ویلایی

ساخت استخر ویلایی

استخرهای ویلایی که زیر مجموعه استخرهای روباز و سرپوشیده قرار دارند، بخاطر اولویت جلوه و زیبایی بصری در کنار کارآمد بودن، قابل توجه طراحان هستند. لذا طراحی استخرهای ویلایی، با توجه به فرم های خاص و فضاسازی های فوق حرفه ای، یکی از گزینه های بسیار حائز اهمیت و پر چالش در زمینه طراحی تخصصی و ساخت استخر می باشند.

ساخت استخر باغ

در طراحی و ساخت استخر باغ، از ماهیت و ویژگی ذاتی آب، استفاده شده است. در یک باغ، و یا فضای سبز طراحی شده، به طور معمول می توان نام برد که با اهداف زیبایی شناختی و فضاسازی، ارائه زیستگاهی شبیه سازی شده از حیات وحش برای جانوران زینتی و یا برای شنا کردن در محیطی خاص طراحی و ساخته می شود.

ساخت استخر پرورش ماهی

ساخت استخر پرورش ماهی

استخرهای پرورش ماهی در واقع به گونه ای از استخرها اطلاق می شود که به عنوان زیستگاه موجودات زنده، یعنی ماهی ها، مورد استفاده قرار میگیرد.

به طور کلی می توان عنوان کرد که امکان انتقال آب و حفظ آن بدون نشتی، امکان خروج فضولات، مواد غذایی، پولک ها و آلودگی ها و تخلیه آب کثیف و ورود آب تازه، از الزامات طراحی و ساخت یک استخر پرورش ماهی می باشد.

مکان های مناسب برای اجرای این حرفه ی تخصصی، بیشتر مناطق مرطوب و شمال کشور می باشد. هرچند که در مناطق دیگر نیز امکان احداث این مکانیزم، با هزینه ی بیشتر فراهم است.

ساخت استخر کشاورزی

یکی از روش های ذخیره آب و صرفه جویی در مصرف آن، ساخت استخر کشاورزی جهت بهره برداری در امور کشاورزی می باشد. استخرهای کشاورزی معمولا از جنس پلیمر، ورق های پلی اتیلن و پی وی سی است. این استخر ها به جهت ذخیره آب های ناشی از باران و برف نیز مورد استفاده قرار می گیرند.

ساخت استخر شنا

ساخت استخر شنا

استخرهای مختص شنای حرفه ای یا اصطلاحا استخر قهرمانی از ویژگی های متفاوتی نسبت به یک استخر ساده برخوردار می باشد.

ابعاد کاملا متفاوت و تفکیک شده ای در طراحی و ساخت استخر شنای قهرمانی مورد توجه می باشد.

طراحی سکوی شروع و پایان، تعیین ارتفاع دقیق سکو و خطوط مربوط به مسیر حرکت شناگران بسیار حائز اهمیت می باشد.

عمق مورد تایید استخرهای قهرمانی نیز متفاوت بوده، و احداث میله هایی به عنوان محل نصب پرچم مسابقات الزامی می باشد.

ساخت استخر بادی

استخرهای بادی هم یکی دیگر از انواع استخر های پیش ساخته هستند که در جنس های پلاستیکی و برزنتی در بازار موجود می باشند.

این نوع از استخر های پیش ساخته هیچ هزینه ی جانبی ای نداشته و با انتقال هوا از طریق پمپ، اصطلاحا باد شده و مورد استفاده قرار می گیرند. این از استخر ها معمولا از مواد درجه یک ساخته شده، و با ضخامت خود از مقاومت و استحکام بسیار خوبی برخوردار می باشد.

استخر طبیعی

استخرهای طبیعی در واقع به گونه ای خاص از استخرها گفته می شود، که سعی در فضاسازی یک برکه طبیعی در اعماق یک جنگل بکر دارند. و برای رسیدن به این هدف، در نگهداری این فضا از هیچ گونه مواد شیمیایی، و یا دستگاه هایی که باکتری ها را می کشند، میکروب زدایی می کنند و زندگی گیاهی را نابود می سازند، استفاده نمی شود.

لذا مکانیزم ویژه ای این روند را کنترل کرده، و فیلتر کردن و پاکسازی آب استخر توسط فرایند های پیچیده ی هیدرولیکی و بیولوژیکی سازمان دهی می افتد.

استخر اقیانوسی

استخرهای اقیانوسی نوع به خصوصی از استخرها هستند که به صورت تخصصی برای استفاده در شهرهای ساحلی و کنار اقیانوس ها و دریاها طراحی و ساخته می شوند.

منبع آب این گونه از استخرها جزر و مد دریا بوده و با بالاآمدن ارتفاع، آب های اضافی از دیواره های استخر به دریا باز می گردد.

ساخت استخر خانگی

استخرهای خصوصی و به اصطلاح خانگی معمولا در ابعاد کوچکتری ساخته می شوند. که می تواند از ۴٫۸ متر در ۹٫۶ متر تا ابعاد ۶ متر در ۱۲ متر متغییر باشد.

این نوع از استخرها را می توان به دو صورت دائمی و موقتی طراحی کرد. به این شیوه که استخرهای موقتی را که پایین تر از سطح زمین قرار دارند، در زمستان کاور کرد و از سطح آن استفاده نمود تا در تابستان مجددا با کاربری استخر در محل مستقر شود.

ساخت استخر عمومی

استخرهای عمومی انواع مختلفی دارند که شامل استخرهای آب گرم، آب سرد، سرپوشیده، سرباز، جکوزی و استخر کودکان می شود. معمولا برای استخرهای بزرگی که عمق کافی دارند، سکوی شیرجه در نظر گرفته می شود. و استخرهای سرباز نیز برای مناطق گرم سیری احداث می گردد.

ساخت استخر قهرمانی

استخرهای قهرمانی که برای مسابقات حرفه ای در نظر گرفته شده، معمولا با ابعاد و عمق بیشتری نسبت به استخرهای معمولی ساخته می شود. به این صورت که حداقل ابعاد با۲۵ متر طول و ۱٫۳۵ متر عمق احداث می شوند.

همچنین برای اینکه استخرهای قهرمانی در تمام طول سال قابل بهره برداری باشند، معمولا به صورت سرپوشیده و با سیستم گرمایشی حرفه ای ساخته می شوند.

آبگیرهای مصنوعی

آبگیرهای مصنوعی به نوعی تداعی همان آبگیرهای طبیعی هستند، که در بستر کوه ها، سواحل اقیانوس ها و قله ها کوه ها پدید می آیند. ویژگی محسوس این گونه از آبگیرها، بدون لبه بودن و مرز مشخصی به نسبت خشکی نداشتن آن هاست.

آبگیرهای مصنوعی نیز از دو نوع سیستم آب رسانی برای پمپاژ و هدایت تشکیل می شوند. به این شکل که بخش اول برای عبور آب از فیلتر ها و تهویه است و بخش دوم برای گردش آب در لبه های کناری استخر.

انواع استخر از نظر مصالح سازه ای

ساخت استخر بتونی

برخلاف کشورهای دیگر که در آنها استخرهای کامپوزیتی یا پیش ساخته بسیار محبوب است، استخر بتونی در کشور ما بیشترین تقاضا را برای ساخت دارند.

استخرهای بتونی معمولا شکل پذیری خوبی داشته و توسط آرماتوربندی دقیق بر اساس نقشه طراحی شده اجرا می شوند.

با توجه به متخلخل بودن بتون و قابلیت جذب آب به خود، معمولا بدنه استخر های بتونی به وسیله ی یک روکش مقاوم در برابر آب مانند پلاستر، پوشش داده می شوند.

ساخت استخر بلوکی

استخر بلوکی پیشنهادی با هزینه کمتر و به صرفه می باشد. ولی با وجود هزینه کمتر، با طراحی و اجرای دقیق و حرفه ای، لطمه ای به کارایی استخر وارد نخواهد شد.

آرماتوربندی کف استخر، بتون ریزی، دیوار چینی اطراف استخر توسط بلوک، پلاستر زنی، ایزوگام و دیوار چینی و تکرار این مراحل با دقت و ظرافت، ساخت استخر بلوکی را میسر می سازد.

ساخت استخر سرامیکی

ساخت استخر سرامیکی روشی کاملا متفاوت دارد. که با توجه به نوع بستر احداثی به دو صورت پایه تخت و یا شیبدار اجرا می شود.

پس از بررسی نقشه ها و حفاری زمین مورد نظر، کف را با یک لایه زیرزمینی ماسه شسته شده پر می کنیم.

و سپس استخر سرامیکی از قبل ساخته شده را بر روی قالب حفر شده و بستر ماسه ای قرار می دهیم. و پس از نصب و تنظیمات شلنگ ها و سیم ها، اطراف استخر به وسیله ی بتون یا ماسه پر می شود.

ساخت استخر برزنتی

استخر برزنتی یکی از انواع استخرهای پیش ساخته است. که بیشتر به عنوان یک استخر تفریحی شناخته می شود.

این استخر از الیاف مختلف و روکش برزنتی ساخته شده است و به طور معمول قابل استفاده برای بزرگسالان و کودکان می باشد.

استخر برزنتی ابعاد و ارتفاع های متفاوتی داشته، و از دریچه تخلیه آب، جای نصب پمپ تصفیه آب، کاشی چینی جداره استخر و پایه و لبه فلزی برخوردار است.

ساخت استخر فایبرگلاس

یکی دیگر از انواع استخرهای پیش ساخته، استخر فایبرگلاس است.

این استخر به صورت کامل و یک پارچه از فایبرگلاس قالب گیری و ساخته شده است. لذا دیگر نیازی به روش های مختلف آب بندی ندارد.

با وجود زیبایی، ظرافت و تمیزی و جلوه خاص این نوع استخر، که بیشتر بر روی زمین احداث می شود، حمل و نقل آن از کارخانه تا محل نصب کار نسبتا دشواری خواهد بود.

لازم به ذکر است که استخر فایبرگلاس نسبت به سایر انواع استخر ها در کنار کیفیت خوب، از صرفه اقتصادی نسبتا بهتری نیز برخوردار است.

ساخت استخر چوبی

استخر چوبی

یکی دیگر از انواع استخرهای پیش ساخته، استخر چوبی است.

در درجه اول استخرهای فایبرگلاس با طرح چوب ساخته می شوند که از درجه کیفیت و زیبایی بالایی نیز برخوردارند.

و علاوه بر ابن استخرهای منحصر به فرد طرح چوب، می توان به استخر ساخته شده با چوب ترمووود نیز اشاره کرد که مختص طراحی کف پوش و لبه های دربرگیرنده چاله استخر می باشند و زیبایی بی نقصی را به فضای اطراف خود می بخشند.

ساخت استخر شیشه ای

استخر شیشه ای یکی از زیباترین و لوکس ترین انواع استخرها است که بیشتر برای فضاهای باز مورد استفاده قرار می گیرد. به طور معمول در طراحی و ساخت استخر شیشه ای از ترکیب فولاد یا نرده استیل نیز استفاده می کنند.

یکی از نکات حائز اهمیت در اجرا و ساخت استخر شیشه ای، آب بندی آن است.  آب بندی این نوع از استخرها نیازمند تکنیک ها و تخصص لازم در این راستا می باشد تا امکان وقوع نشتی جلوگیری شده و استخر شیشه ای با کیفیت و زیبایی ساخته شود.

ساخت استخر درمانی

سالیان سال است که آب درمانی به عنوان یکی از تجویزهای موثر پزشکی مطرح است.

استخرهای درمانی شامل موارد متفاوتی مانند استخرهای آب گرم، سونای خشک و بخار، حوضچه های آب سرد و استخرهای آب گرم طبیعی و جکوزی می شود که هرکدام براساس کاربری خاص خود، از فواید درمانی متعدد برخوردار هستند و بر روی سیستم ایمنی بدن و سلامت جسمانی تاثیر بسزایی می گذارند.

جکوزی

یکی از رایج ترین استخرهای درمانی، جکوزی است. در این استخرها آب با فشار نسبتا زیادی به بیرون پرتاب شده و برخورد آب به بدن، درد مفاصل، گرفتگی ها و ضعف های جسمی را بهبود می بخشد و در عین حال حس بسیار لذت بخشی را به همراه دارد.

استخر هوایی

تفاوت استخرهای هوایی با جکوزی در این است که به جای خروج پرفشار آب از دریچه ها، هوا خارج می شود.

می توان ادعا کرد که این خروج پرفشار هوایی، تاثیر بیشتری از لحاظ خاصیت درمانی داشته و نقش مهمی در صنایع آب درمانی ایفا می کند. لذا با توجه به اینکه هزینه احداث آن به نسبت جکوزی بیشتر است، بیشتر در مراکز درمانی و تخصصی طراحی و ساخته می شود و جایگزین جکوزی در محیط های تفریحی نمی باشد.

حوضچه آب سرد

حوضچه آب سرد نیز خواص درمانی بسیاری بر سلامت روحی و جسمی دارد. کاهنده التهابات پوستی و تورم است و در حین ایجاد شوک و هیجان، بسیار آرامش بخش نیز می باشد. حوضچه آب سرد برای رفع دردهای میگرنی و همچنین کاهش دمای بدن مورد استفاده قرار می گیرد.

استخرهای طبیعی

از انواع دیگر روش های آب درمانی می توان استخرهای طبیعی را نام برد. تامین آب این گونه از استخرهای معمولا از طریق آب گرم جوشیده از دل زمین می باشد که سرشار از مواد معدنی و مفید هستند. به این جهت آب های استخرهای طبیعی برای درمان بسیاری از بیماری ها کاربرد دارد.

البته با این کاربرد پزشکی استخرهای مصنوعی ای نیز ساخته می شوند که از طریق تزریق مواد مغذی، بهره برداری درمانی از آنها صورت می پذیرد.

انواع استخر از نظر موقعیت نسبت به سطح زمین

استخر توکار

معمولا برای فضاهای کوچکتر که جای لازم برای مانور در طراحی وجود ندارد، از استخر های توکار استفاده می شود.

این نوع از استخرها معمولا به صورت پیش ساخته هستند و پس از مطالعه ی محیط، طراحی شده و سپس درون فضای آماده سازی شده تعبیه می گردند.

استخر روکار

استخر روکار به نوعی از استخر اطلاق می شود که به جای قرار گرفتن در دل زمین، مانند یک وانِ حمام بزرگ، بر روی سطح زمین قرار دارد.

در استخرهای روکار معمولا کناره های بدنه ی استخر، لبه دار و پله ای هستند تا از این طریق بتوان به اعماق متفاوتی دست یافت. البته این لبه ها از لحاظ بصری بسیار جذاب بوده و می توانند عملکرد نیمکت را در زیر آب داشته باشند.

مراحل ساخت استخر

ساخت استخر با توجه به تنوع در انواع آن متفاوت است. اما به طور کلی ساخت استخر یک فرایند کاملا تخصصی و مهندسی شده می باشد. به طوری که در حین توجه به محیط اطراف، نوع کاربری، جنس خاک مکان و موارد دیگر، باید به نوع آب بندی بدنه و انتخاب درست متریال ها نیز توجه کرد.

در این بخش به عنوان نمونه مراحل ساخت استخر بلوک سیمانی توضیح داده می شود:

طراحی استخر و پیشنهاد پروژه

طراحی اولیه و ارائه کانسپت نهایی طرح استخر، با توجه به شرایط موجود، و محیط مورد نظر انجام می گیرد.

دریافت مجوز ساخت استخر

مرحله بعدی دریافت مجوزهای لازم جهت احداث استخر خصوصی و یا عمومی می باشد. با کمک پیمانکار، تاییدیه لازم از شهرداری گرفته می شود.

انتخاب مکان دقیق استقرار استخر

بررسی و گزینش مکان دقیق برای طراحی استخر با توجه به نقشه اولیه زمین، محدودیت ها، جهات، نوع خاک زمین، شیب زمین و موارد دیگر، به وسیله ی ابزار مهندسی و سیستم های حرفه ای انجام می شود.

گودبرداری و حفاری استخر

اولین مرحله ی اجرایی ساخت استخر، گودبرداری می باشد که با توجه به محاسبات و ابعاد از پیش تعیین شده و لوازم حفاری اعمال می گردد.

خاک برداری

بعد از عملیات حفاری، خاکبرداری از طریق ماشین ها و سیستم های مربوط به این کار، اجرا می شود.

شیب بندی و صاف کردن کف استخر

این مرحله از طریق خاک های گودبرداری شده و مواد دیگر، با بررسی نقشه ی طراحی استخر و شیب های در نظر گرفته شده صورت می گیرد.

پیکربندی و آرماتوربندی استخر

آرماتوربندی استخر

پیکربندی و آرماتور بندی استخر از طریق میلگردهایی با ضخامت مورد نیاز، در جهت های افقی و عمودی، در قسمت های کف و دیواره ها نصب و اجرا می شوند.

مراحل اجرای آرماتوربندی استخر

با توجه به اهمیت نکات اجرایی آرماتوربندی برای احداث یک استخر ایده آل، به صورت دقیق تر به بررسی مراحل اجرای عملیات آرماتوربندی استخر می پردازیم.

مراحل اجرای آرماتوربندی استخر عبارتند از موارد زیر:

  • بستن آرماتورها
  • خم کردن آرماتورها و فرم دادن به آنها
  • وصله کردن آرماتورها
  •  آرماتورهای ریشه یا انتظار
  • چگونگی اتصال شبکه میلگرد ستون به ریشه

لوله کشی استخر

در بین مراحل آرماتوربندی، لوله کشی های لازم در مسیر های پیشنهادی، هدایت و نصب می شود. لوله ها به گونه ای جای گذاری می شوند که در محل ورودی بتن ریز قرار نگیرند و مسدود نشوند.

بتن ریزی

در مرحله بعد از لوله کشی، عملیات بتن ریزی با دقت هر چه بیشتر انجام می گیرد.

ساخت دیوار استخر

دیواره های استخر پس از آرماتوربندی و بتن ریزی، با توجه به متریال های انتخابی تکمیل می گردند.

عایق کاری استخر

عایق کاری استخر یکی از مهم ترین مراحل اجرایی است که باید با توجه به تمام نکات مهندسی و قوانین اجرا گردد.

نازک کاری استخر

بعد از مرحله ی آب بندی استخر، کاشی کاری یا به عبارتی نازک کاری به وسیله ی هر متریال دیگری اعمال می شود.

گرمایش استخر

با گزینش بهترین سیستم برای محیط مورد نظر،  عملیات لازم جهت گرمایش استخر صورت می گیرد.

تصفیه آب و نگهداری استخر

سیستم تصفیه آب استخر، نکات و امکانات لازم جهت نگهداری از استخر و برخی لوازم جانبی مانند طراحی نور پردازی فضا، محیط اطراف استخر، لبه های خارجی آن و بسیاری موارد دیگر، از آیتم های جانبی در فرایند طراحی و اجرای حرفه ای یک استخر بلوک سیمانی می باشد.

لوازم و تجهیزات استخر

لوازم و تجهیزات استخر بسیار گسترده و متفاوت می باشد. که با توجه به کاربری تخصصی مورد نظر، لوازم به خصوصی را شامل می شود.

اما در دید کلی، می توان بخشی از لوازم ضروری برای استخر را نام برد:

پمپ ها، پکیج ها و فیلترهای تصفیه آب استخر، جارو ها، گرمکن ها، هیترها، انواع چراغ ها، نردبان، اسکیمر و حتی دایوهای استخر، از ملزومات سیستم استخری می باشد.

و لوازم جانبی مورد نیاز در یک استخر نیز شامل مواردی مانند: برس دیوار، برگ گیر و حشره گیر، برس نظافت دیواره و کف، سرجارو، دسته جارو، حلقه نجات، خط شنا، دما سنج، چراغ شارژی اضطراری اتوماتیک، شناور قرص کلر، تست کلر، پایه خط شن و … می باشد.

هزینه و قیمت ساخت استخر

هزینه های لازم برای احداث استخر، با توجه به نوع استخر، کاربری آن، ابعاد مورد نظر و بسیاری موارد دیگر، متغیر خواهد بود.

مسلما هزینه ساخت استخر قهرمانی با یک استخر پیش ساخته خانگی متفاوت است.

اما برای لحاظ نموندن میزان دقیق هزینه ها در طراحی و اجرای یک استخر، می توان به عوامل، نکات و مراحل مورد نیاز در فرایند ساخت و ساز اشاره کرد.

عوامل مهم در تعیین هزینه ساخت استخر

یکی از مهم ترین گزینه ها در تعیین هزینه اجرایی استخر، انتخاب جنس و متریال در کف سازی و بدنه استخر و همچنین کناره ها و لبه ی آن‌ می باشد.

همچنین امکان گزینش در میان برندهای مختلف ایتالیایی، آمریکایی و چینی در ارائه خدمات اجرایی وجود دارد که تمام این موارد، با توجه به میزان بودجه کارفرما تخمین زده شده و به بهترین نحو برنامه ریزی، طراحی و اجرا می گردد.

طراحی و ساخت استخر توسط آبشار استخر

به طور کلی هر استخر ساخته شده توسط سیستم طراحی و مهندسی سیلوانا، سبک استثنایی برای ارائه، خواهد داشت.

فرایندهای طراحی و توسعه آبشار استخر، همه خدمات خود را در حالی ارائه می دهد که در بازار کار نیز، برآورد هزینه ها بسیار مقرون به صرفه و منصفانه می باشد. چرا که گروه تخصصی آبشار مشتری مداری را از اصول اولیه کار قرار داده و سهم رضایت محض از نحوه ارائه ی کار، نتیجه ی اعمال شده و به طور کلی برخورد حرفه ای را تحت هر شرایطی حفظ می نماید. در یک کلام باید گفت: “بدون شک استخر های مهندسی شده و حرفه ای آبشار، یک اثر هنریست.”

گروه تخصصی آبشار استخر

طراحی اصولی، تعهد در کار، دقت و برنامه ریزی منظم در فرآیند اجرا، مشاوره تخصصی در گزینش بهترین موارد اجرایی و همچنین توجه به جنبه های اقتصادی و بودجه کارفرما از مهم ترین اصول و قوانین کاری تیم حرفه ای آبشار استخر می باشد.

آبشار استخر ضمانت می کند که از بهترین مواد و سازه های اولیه و روش های توسعه یافته ی علم روز دنیا استفاده می کند، تا اطمینان حاصل کند که شنا کردن و بهره برداری از این استخرها، تا همیشه به همین صورت لذت بخش و بی نقص باقی می ماند.

استانداردهای آبشار استخر به صراحت این نکته را بیان می کند که کیفیت کاری که ما برای خانه خود می خواهیم، همان کیفیت کار ما برای خانه شما است. به واقع تعهد ما در کار، از طریق یک هدف به بهترین نحو ممکن هدایت می شود. و آن، سال ها لذت، اطمینان و امنیت فراوان در ازای اعتماد به طراحان و متخصصان مجرب ما خواهد بود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *